У Полтавській області вибухнув газопровід "Уренгой-Помари-Ужгород"

Магістральний газопровід "Уренгой - Помари - Ужгород", що йде по території України із Західного Сибіру до Словаччини, пошкоджений, і горить на території Полтавської області. За попередньою інформацією, жертв і постраждалих немає.

Вибух стався на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород" у Лохвицькому районі Полтавської області, повідомили у прес-службі управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

"Повідомлення про вибух надійшло близько 14:20. На щастя, постраждалих немає, пожежні роботи продовжують досі", - відзначили у прес-службі.

За даними міліції, вибух стався на ділянці газопроводу, що знаходиться у полі, відстань до найближчого населеного пункту - близько 1 км. "За словами очевидців, вогонь піднімався на висоту близько 200 метрів", - повідомили у прес-службі.

У прес-службі ПАТ "Укртрансгаз" інформації про аварії поки що не мають.

За даними оператора газотранспортної системи (гтс) Словаччини Eustream as, станом на 15:00 за київським часом, зниження тиску або падіння обсягів транзиту газу через Україну не зафіксовано.

Газопровід "Уренгой - Помари - Ужгород" є одним з двох основних експортних газопроводів, що йдуть з Росії до Європи по території України, потужність - 32 млрд куб. м на рік.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна