Міноборони: "Окупанти повертають понівечену військову техніку з Криму"

90% техніки, яку повертає Росія українським військовим із окупованого Криму практично непридатна до використання.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.Міноборони звітує, що отримало близько 1 тисячі одиниць автомобільної та бронетанкової техніки із тимчасово окупованого Криму.

Процес отримання цього рухомого майна триває вже два місяці. Основним пунктом призначення є 145 ремонтно-відновлювальний полк, що у Миколаєві.Як розповів командир частини підполковник Володимир Олефір, 90 % техніки, яку отримують його підлеглі, практично непридатна до використання.

"Якщо бронетанкову техніку можливо буде використовувати, то автомобільну — навряд чи, адже вона дуже сильно зіпсована. Для її відновлення потребується багато часу та зусиль. Практично кожна машина потребує серйозного капремонту", - відзначив офіцер.За його словами російські військові віддають Україні практично непридатну до подальшого використання техніку.

"Причому якщо вона і була у робочому стані до відправки, то її навмисно виводили з ладу. Для цього знімали двигуни, паливні насоси, електроприлади. Все, що не могли зняти — трощили та ламали", - наголосив Олефір.

Джерело: Українська Правда, 5 канал