Кернес повернеться у Харків після реабілітації

Харківський міський голова Геннадій Кернес, який зараз відновлюється після поранення в одній із клінік Ізраїлю, повертається до повноцінного життя.

Про це він заявив в інтерв'ю українському журналісту Анатолію Шарію.

"Невідомо, скільки триватиме реабілітація. Цього не скаже жоден лікар. Це залежить від Бога, від мене і від різних обставин. Мій стан задовільний. Я повертаюся до повноцінного життя. Єдина проблема - внаслідок дуже важкого поранення у мене поки не працюють ноги", - сказав Кернес.

За словами Геннадія Кернеса, чутки про можливе інсценування замаху, що мусувалися в деяких ЗМІ, поширюють люди, причетні до організації замаху.

"Ті, хто бажав моєї смерті, і поширювали чутки про те, що замах було інсценуванням. Але будь-який здоровий чоловік зрозуміє, що це все фікція з боку тих, хто має відношення до замаху на мене. Я чітко розумію, що це було спланований, добре організований замах", - сказав він.

Також Геннадій Кернес розмістив у себе в Instagram нову фотографію з палати клініки в Ізраїлі. На фото мер сидить на стільці в бейсболці з написом "BrooklynNets". Під фотографією підпис - "Борюся і скоро повернуся".

Джерело: Gazeta.ua