Ахметов: "ДНР" - це купка пройдисвітів, яких незабаром гнатимуть в шию"

Український бізнесмен Рінат Ахметов подякував усім, хто взяв участь в акції "Голос Донбасу" і запевнив , що такі акції будуть продовжуватися і далі.

"Перш за все, хочу висловити слова глибокої вдячності всім, хто взяв участь в акції "Голос Донбасу". Я знаю, що ще багато хто хотів вийти, але їх залякували - автоматами, кулеметами, били машини ... Одним словом, діяли звірячими методами. Але я глибоко переконаний, що автоматами і кулеметами народ не нагодувати і ніколи не побудувати сильну країну з сильною економікою, з гідною роботою і з гідною зарплатою. І незважаючи ні на що, голос Донбасу пролунав. А прозвучить ще сильніше!" , - йдеться в заяві Ахметова, розміщеній на сайті компанії "СКМ".

"Мені багато хто ставить запитання - що далі? Боротися, боротися і ще раз - боротися! За своє щастя, за своє сьогодення і майбутнє!", - додав він.

За словами Ахметова, активісти самопроголошеної "Донецької народної республіки" взяли в заручники Донбас і тероризують його жителів.

"Я переконаний, що ДНР обманює людей. Вони обманюють народ Донбасу. Це - пройдисвіти, вони взяли в заручники весь Донбас і тероризують його. Хто вони? Що це за люди? Звідки взялися ці "генії"? Хто вони були вчора? Вони не створили жодного робочого місця", - зазначив бізнесмен.

"Народу Донбасу я служив і буду служити. Народ Донбасу в моєму серці назавжди! А ця купка пройдисвітів, які тероризують Донбас ... Я переконаний, що в найближчий час їх будуть гнати в шию. Якщо хтось з вас думає, що вони ведуть нас до успіху, це помилка. Це велика помилка. Вони ведуть до краху, до злиднів, до голоду і холоду. Своїми діями вони не захищають Донбас, вони знищують Донбас", - підкреслив він.

"Я ще раз хочу сказати своїм землякам - я хочу, щоб моя совість перед вами була чиста. І тільки час покаже, хто був правий а хто не правий. Хто говорив правду, а хто неправду. Хто помилявся, а хто - ні. Нам, Донбасу, з ДНР не по дорозі!" , - резюмував Ахметов.

Джерело: Gazeta.ua