Українські силовики затримали двох підготовлених в Росії терористів

Українські силовики затримали двох терористів, які проводили розвідувальні дії в місцях розташування блокпостів учасників антитерористичної операції

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони.

При затриманні у бойовиків вилучено 2 одиниці РПГ-26, 2 одиниці РПГ-7В, автомат АК-74 з під ствольним гранатометом, набої до автомату Калашникова, гранати для під ствольного гранатомету.

На даний час затримані дають свідчення щодо своєї діяльності, яка спрямована на дестабілізацію ситуації у східних областях України.

«Отримана інформація свідчить про активне залучення військовослужбовців Російської Федерації до підготовки бойовиків, які здійснюють терористичні акти на території України, займаються бандитизмом та вбивствами», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, один із затриманих бойовиків повідомив, що проходив курс підготовки на базі однієї з військових частин на території Ростовської області. Керівником групи був диверсант Безлер. На військовому полігоні він та його спільники проходили навчання, в ході якого вивчали тактику ведення диверсійних дій, використання ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс) та РПГ (ручний протитанковий гранатомет). Також затримані надали іншу цінну інформацію, що буде корисною для українських силовиків під час виконання спеціальних задач в рамках антитерористичної операції.

Джерело: Еспресо.tv