Херсонщина очікує на туристичний бум

Через події у Криму туристичного буму очікують на Херсонщині. Торік регіон зустрічав майже 2,5 мільйони туристів, цього ж року, кажуть експерти, на курортах області буде значно більше охочих насолодитися південним сонцем. Найдовший піщаний пляж у Європі – Арабатська стрілка – нині готовий приймати гостей.

Пансіонати на Арабатській стрілці вже зустрічають перших відпочивальників. Родина Кузьміних приїхала з Дніпропетровська. А Юлія Любимова приїхала на відпочинок до Херсонщини з Москви. Дівчина розповідає: ще декілька років тому облюбувала це узбережжя.

Торік на Херсонщині побувало 2,5 мільйони відпочивальників. Цьогоріч очікують чи не вдвічі більше – за рахунок тих, хто зазвичай відпустку проводив у Криму.

Заступник начальника Управління туризму та курортів ХОДА Сергій Шкарупа звітує: двісті кілометрів пляжів, понад чотириста пансіонатів і баз відпочинку, 49 дитячих таборів, які готові приймати дітей.

Готуються до прийому туристів і власники пансіонатів. Доводять до ладу кімнати та територію. Запевняють: цін не підвищуватимуть.

Для активних відпочивальників приготували ексклюзив – відпочинок у затоках Азовського моря. Зокрема, на Козацькому острові пригощатимуть просто неба "шикарною азовською ухою".

На Бірючому острові, де розташований Азово-Сиваський національний природний парк, туристів приваблюють рідкісними тваринами: оленями, ланями, муфлонами, куланами.

Відпочивальникам гарантують не лише насичений, а й безпечний відпочинок – перебування військових у цьому районі, кажуть, це один із елементів, який стабілізує ситуацію.

Джерело: 5 канал