Сьогодні у Львові запрацювали боларди

Сьогодні у Львові на вул Руській, Беринди та Братів Рогатинців запрацювали боларди. В’їзд транспорту у пішохідну зону обмежений. Працівники ЛКП «Львівавтодор» спільно з працівниками ДАІ пропускають мешканців центральної частини міста лише за спеціальними перепустками.

Також для обмеження в'їзду транспорту у пішохідну зону Галицькою районною адміністрацією встановлено стовпці – на вул. Руській біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці, на вул. Беринди та на вул. Братів Рогатинців. Крім того, встановлено близько 10 ваз для обмеження руху транспорту на вул. Друкарська - Гавришкевича, Краківська – Гавришкевича, на початку вул. Жижки, на початку вул. Корнякта. Також встановлено інформаційні таблиці на вул. Беринди, Руській, Братів Рогатинців про роботу болардів та обмеження в’їзду у пішохідну зону.

Відтак, сьогодні та завтра з 10.00 до 20.00 год у центрі міста у тестовому режимі працюють боларди. У пішохідну зону, обмежену вулицями Валова – Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. Гавришкевича – пл. Осмомисла – частково Театральна – частково Вірменська – пр. Свободи – пл. Міцкевича можуть в’їжджати лише трамваї, спецтехніка, карети швидкої допомоги. За спеціальними перепустками, виданими Галицькою РА, за нагальної потреби чи з вантажем на 15 хв можуть в’їжджати мешканці пішохідної зони без права паркування.

Джерело: Прес-служба ЛМР