Керрі розкритикував російську владу

Держсекретар США Джон Керрі розкритикував російську владу за ескалацію ситуації на Сході України.

За його словами, в Україні зараз ведеться повномасштабна, спланована військова операція. Відповідальність за її організацію Керрі поклав на Росію.

Виступаючи у п‘ятницю, Керрі заявив, що Росія не вжила жодних кроків по деескалації ситуації в регіоні за тиждень після укладення женевських угод, тому введення нових санкцій стає дедалі реальнішим, передає BBC.

"Після загрози підвести війська прямо до українського кордону, я хочу ясно дати зрозуміти: якщо Росія продовжить діяти в тому ж напрямку, це буде на просто смертельна помилка, це буде дорога помилка ", - заявив глава Держдепартаменту.

"На очах у всіх Росія продовжує фінансувати, координувати і підтримувати добре озброєних сепаратистів" , - заявив Керрі, відмітивши, що при цьому російське керівництво робить все більш обурливі заяви з приводу ситуації в Україні, а російські державні ЗМІ поширюють "фантазії" Володимира Путіна, відмічає "Интерфакс". Зокрема, держсекретар звинуватив у розповсюдженні путінської пропаганди телеканал Russia Today.

"Російські лідери роблять все більш обурливі заяви, щоб виправдати свої дії: що ЦРУ винайшло Інтернет, щоб контролювати світ, або що сили, що займають будівлі, озброєні до зубів, одягнені в абсолютно нову військову форму і дотримуються армійську дисципліну, є лише місцевими активістами, які прагнуть реалізувати свої законні права. Це - абсурд, інших слів, щоб описати це, не існує", - заявив Керрі.

Джерело: 5 канал