У Слов'янську сепаратисти захопили активістку "жіночої сотні Майдану"

У Слов'янську сепаратисти захопили активістку Євромайдану, "жіночої сотні Майдану" Ірму Крат.

Про це Українській правді повідомили інформовані джерела - очевидці подій.

За даними джерел, сепаратисти звинувачують Крат в "тортурах антімайдановців і розстрілі "Беркута".

Журналістів привели до Ірми Крат, у якої була пакет на голові, і вказавши на неї, заявили, що у неї була "жіноча сотня" на Майдані, а в Слов'янськ вона приїхала, "щоб шкодити".

Після цього Крат забрали у невідомому напрямку.

Як повідомила Крат у коментарі російському телеканалу LifeNews, вона приїхала в Слов'янськ як журналіст, "висвітлювати події".

"Мене затримали за те, що я нібито виступила проти референдуму. Але це домисли. Я приїхала в Слов'янськ, щоб розповісти неупереджену правду", - зазначила вона.

Разом з тим журналіст Симон Шустер, який знаходиться в Слов'янську, розмістив у своєму Twitter'e короткий відеоролик з Ірмою Крат (журналістам не дали можливості з нею спілкуватися).

"Це все, що у мене є ... Допоможіть зв'язатися з її сім'єю, друзями", - зазначив він.

В описі до відео зазначається: "Ірма Крат, український активіст з Києва, затримана для допиту сепаратистами на сході України. Станом на 20 квітня перебуває у штаб-квартирі Служби безпеки України в Слов'янську. Командир сепаратистів заявив, що вона підозрюється у злочинах, в т . ч. тортурах. Її викрадачі не дозволяли їй говорити з пресою".

Перед цим він повідомив, що силовики-сепаратисти "показали нам "агента з Майдану", якого вони зловили - молода жінка в бежевому пальто".Джерело: Українська правда