Кривдника Гаврилюка відпустили під домашній арешт

Суд відпустив під домашній арешт співробітника спецпідрозділу "Ягуар" Леоніда Ломоносу, що підозрюється в знущаннях над активістом Євромайдану Михайлом Гаврилюком.

Про це повідомив адвокат підозрюваного Володимир Курмазенко, передають Українські новини.Таке рішення прийняв Печерський районний суд Києва 8 квітня.

"8 квітня запобіжний захід для мого підзахисного було змінено... Суд відпустив його під домашній арешт, у себе дома він повинен перебувати з 22:00 до 8:00", - повідомив захисник.

Відповідно до рішення суду, Ломонос повинен перебувати вдома, за місцем своєї реєстрації в селі Калинівка (Вінницька область).

Адвокат зазначив, що позов у суд із проханням переглянути рішення про арешт Ломоносу за нововиявленими обставинами подавала сторона захисту, а також підтримала сторона обвинувачення.

Як наголосив Курмазенко, потерпілий Гаврилюк відмовився від претензій до підозрюваного, а командир військової частини, де служить Ломонос, погодився взяти його на поруки.Як повідомлялося, раніше Печерський суд заарештував на 2 місяці бійця спецпідрозділу "Ягуар", котрий підозрюється в тому, що брав участь у знущаннях і наносив тілесні ушкодження активістові Євромайдану Гаврилюку.

4 квітня суд відмовився відпустити Ломоноса під домашній арешт.

Джерело: Українська Правда