Сепаратистам у Харкові пообіцяли винести їхні питання на обговорення

Харківська міська рада не ініціюватиме проведення місцевих референдумів, заявив мер міста Геннадій Кернес

Про це він заявив після зустрічі з активістами, які захопили будівлю Харківської облдержадміністрації, повідомляє сайт міськради Харкова.

За словами Кернеса, на проведення місцевих референдумів немає законних підстав, а активісти вимагають проведення референдуму з федералізації держави.

"Ніяких референдумів на сепаратистські теми тут не буде. Харків – це частина України. Я сказав про це активістам під час зустрічі з ними", - завив міський голова.

"До того ж, я вважаю, що щоб висувати які-небудь вимоги, потрібно мати чітку, конструктивну позицію. У активістів такої позиції немає", - додав Кернес.

На зустрічі з сепаратистами було прийнято рішення, що вони сформують заявку, список питань і проект рішення, які будуть винесені на позачергову сесію облради. Час її проведення обговорюється, повідомила перший заступник голови облради Олена Олешко.

Ініціативній групі пообіцяли надати приміщення в обладміністрації для розробки документів.Кернес попросив мітингувальників не влаштовувати провокацій і не вести себе агресивно в день проведення Харківського міжнародного марафону.

"Харків вперше прийматиме марафон такого рівня. Тому, якщо ви поважаєте харків'ян, дайте можливість спокійно провести цей спортивний захід, в якому візьмуть участь 10 тисяч чоловік", - наголосив він.

Поки мер вів переговори, з вулиці кричали "Кернес - зрадник".

Джерело: Українська Правда