Футбольні фани ідуть до Лук'янівського СІЗО з вимогою звільнити Павліченків

Уболівальники київського "Динамо", під час акції на підтримку Дмитра та Сергія Павличенко, засуджених за вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова, запалили фаєра і з ними попрямували до Лук'янівського СІЗО, де зараз перебувають засуджені.

Вони несуть великий транспарант "Свободу Павличенкам!" і скандують "Геть ментовський бєспрєдєл!", "Свободу чесним!", "Свободу Павличенкам!", "Сьогодні Павличенки, завтра - ти!".

Нарівні з колоною рухаються піші міліціонери та 3 автобуси зі співробітниками спецпідрозділу "Беркут".

Учасники ходи планують провести мітинг біля стін Лук'янівського СІЗО.

Як уже відомо, суддю Шевченківського районного суду Сергія Зубкова знайшли мертвим у під'їзді свого будинку торік у березні. Його більше десятка разів вдарили ножем і чотири рази вистрілили в груди. Вбивці втекли.

За два дні міліціонери затримали киянина Дмитра Павліченка і його сина Сергія, згодом відпустили. Але через деякий час батька та сина таки забрали до Лук'янівського СІЗО.

Головною версією мети вбивства міліціонери назвали помсту Дмитра та Сергія Павліченків судді за вердикт про виселення сім'ї з квартири. У кінці 2010 року суддя Зубков постановив зруйнувати прибудову в квартирі Павліченків на вулиці Богдана Хмельницького, а сім'ю виселити з неї.