Створили електричні квадроцикли для армії

Війна змусила групу київських умільців перейти на випуск продукції, яка сьогодні вкрай потрібна для фронту. На замовлення ЗСУ вона виготовила перший десяток квадроциклів Crafter Himaks з електричними двигунами. Воюватимуть ці бойові машини на донецькому напрямку

Електроквадроцикл для ЗСУ. Фото з архіву Максима Гуза.
Електроквадроцикл для ЗСУ. Фото з архіву Максима Гуза.

Рухаються майже беззвучно

Кияни створили армійський квадроцикл на базі цивільних моделей, які випускали для ді­тей та дорослих.

— Військовим була потріб­на машина, що тихо пересу­вається, і на ній можна пере­возити декількох бійців, у тому числі поранених, та боєкомп­лект, — говорить керівник про­єкту Максим Гуз. — Ми вихо­дили з цих вимог, створюючи власну модель. Наш квадро­цикл їздить так тихо, що коли наздожене, скажімо, на про­гулянці у парку маму з немов­лям у візочку, то ніхто з них точно нічого не почує. Адже за­стосували інженерне рішен­ня, яке забезпечує майже без­звучну передачу обертального руху. Єдине, що може «виказа­ти» квадроцикл, — тріск злама­них гілок під колесами.

Отож завдяки такій розроб­ці українські бійці мають мож­ливість майже у повній тиші здійснювати рейди в тил во­рога для виконання бойових завдань. Зовсім недавно ці ж умільці спроєктували електро­квадроцикл з дахом.

— Досить на нього накинути маскувальну сітку під деревом — і жодні ворожі безпілотники його не побачать, — продовжує розмову Максим. — Вночі чи ввечері на режим світломаску­вання квадроцикл переходить майже миттєво — на маленько­му дисплеї з кількома шарами тонувальної плівки виводить­ся необхідна інформація для водія. Тож транспортний засіб перетворюється на «невиди­му» хатинку на колесах. І наші бійці отримують можливість перепочити у повній безпеці чи перечекати якийсь час у пев­ному місці. Крім того, дах захи­щатиме їх від сонця чи негоди.

Цей квадроцикл з легкіс­тю долає будь-яке бездоріж­жя, де звичайні армійські ван­тажівки не пройдуть. Якщо ж раптом зав’язне у багнюці, то навіть один боєць зможе його витягнути чи пересунути у по­трібне місце.

Без підзарядки їде 180 кілометрів

Рух машини забезпечують аж два акумулятори.

— Вони — знімні, можуть ви­конувати роль павербанків та прикурювачів, — зауважує Максим. — Можна їхати або на першому, або на другому. За умови повного завантаження машина може подолати на од­ному заряді акумуляторів до 180 кілометрів. Якщо її укомп­лектувати третім акумулято­ром, то пробіг збільшиться до 250 кілометрів.

За словами Максима, ква­дроцикл спроєктовано із запа­сом ходу. Бо ж вимоги військо­вих були скромнішими: щоб можна було проїхати 40−50 кі­лометрів в один бік і стільки ж назад. Максим також поділив­ся планами розробників: вони працюють над тим, щоб оснас­тити квадроцикл сонячною па­неллю. За дві години вона під­зарядить акумулятор так, що машина зможе додатково про­їхати не менш ніж 20 кіломе­трів. Звісно, якщо довше його заряджати, то, відповідно, до­вший шлях проїде квадроцикл.

Коштує такий квадроцикл з двома акумуляторами 430 ти­сяч гривень. Фахівці ствер­джують, що він здатний повер­нути піхоті її головну перевагу — маневреність, мобільність та «невловимість». Звичайно, це дасть можливість нашим бій­цям ефективніше винищувати тили ворога та руйнувати його логістику.

Схожі новини