«Десять меседжів Путіна»: Ренат Кузьмін погрожує Україні й натякає на війну від Росії. Чи порушує він присягу депутата?

Чому український депутат стоїть на стороні президента ворожої держави?

Народний депутат України член фракції «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook погрожує Україні тим, що натякає, мовби Володимир Путін висловив Україні десять попереджень про можливий напад, але, мовляв, українська влада не розуміє наслідки проведеної політики щодо Росії.

Рінат Кузьмін пише: «Перший меседж Путіна українській владі був з приводу «майдану». Ніхто його не зрозумів. Другий меседж — Крим. Знову не дійшло. Третій — Донбас. Мимо. Турецький потік. Поф*г. Північний потік — 2. Аналогічно. Збільшення ціни на газ. До лампочки. Позов до України в ЄСПЛ, заяву в ООН, стаття про Україну, звинувачення в незаконному переслідуванні Медведчука. А наші у відповідь: «Кому не подобається — валіть жити в Росію», — написав він. Депутат задався питанням про те, чи дійсно українська влада не розуміє, «чому це все може закінчитися». Про погрози Ріната Кузьміна українській владі з допомогою «меседжів Путіна» повідомив навіть ТАСС.

Виникає питання про те, чому український депутат стоїть на стороні президента ворожої держави, яка вже воює на території його батьківщини України й анексувала частину території суверенної Держави, і навіть натякає, що якщо «меседжі Путіна» не подіють, то Кремль ще більше розширить військовий наступ на Україну. Чому народний депутат не керується інтересами України, тобто присягою, яку складав на початку роботи, а двозначно трактує політику сусідньої держави щодо країни, де він є членом парламенту?

Чи розуміє Рінат Кузьмін, що він підтримує втручання Кремля у внутрішні справи України, і всі десять меседжів Путіна є криваві? І справді, меседж «з приводу Майдану» полягав в тому, що Росія передала Україні велику масу зброї для розгону майдану, з якої і була розстріляна Небесна сотня. Крим, як визнано за міжнародним правом і міжнародними судами, є незаконно анексованою територією України, під час якої загинули українські військовослужбовці. Сьогодні півострів є територією вчинення Росією військових і міжнародних злочинів.

Рінат Кузьмін також нарешті визнав, що Донбас — це також меседж Путіна. Отже, глава Кремля є ініціатором гарячої війни, ініціатором кількох «котлів», зриву перемир’я та зриву виконання мінських домовленостей. Через це на Сході України загинуло вже понад 14 тисяч бійців, які захищали свою землю.

Рінат Кузьмін також проговорився в тому, що «Турецький потік» і «Північний потік — 2», на противагу вимогам світового співтовариства і зобов’язанням Росії не використовувати «газову зброю», насправді використовується зараз і буде використовуватись Кремлем саме як засіб політичного тиску на світ.

Інші «меседжі», продиктовані Кузьміним від імені Путіна, свідчать про постійне розширення Росією гібридної війни проти України, в методи якої додають і економічні, і юридичні фактори. Це збільшення ціни на газ, позов до України в ЄСПЛ, заява в ООН, стаття про Україну…

Однак прикро, що народний депутат до цього часу не помітив, що так ретельно перераховані ним «меседжі» практично всі є вже «битими картами». Професіонали Росії визнали, що з Путіна історик не вдався, ЄСПЛ розглядає позов України до Росії, а російській вимозі зобов’язати Україну пустити воду в Крим уже відмовлено. Так ретельно збудований «картковий будиночок» російських доказів розвалюється на очах, а участь близько 40 держав в «Кримській платформі», що є справжньою міжнародною антипутінською коаліцією з деокупації Криму, є свідченням про те, що світ не забув і не забуде злочинів Кремля.

Питання в тому, чи зрозуміє цей меседж Володимир Путін? Чи зрозуміє його Рінат Кузьмін — дуже сумнівно, бо якби він мав для цього потенціал, то був би українським депутатом, а не «бухгалтером меседжів Путіна».

Читайте також: Чорна діра людства

Схожі новини