Унікальна гуцульська бринза, яку визнали у Європі завдяки Угоді про асоціацію

Після підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом гуцульська бринза стала першим українським продуктом, який отримав офіційне географічне зазначення і була визнана в Європі

П’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності», на Прикарпатті відвідав родину майстрів-сироварів — ватагів, які виробляють за старовинною технологією гуцульську бринзу, або як її тут називають — бриндзю.

Сир виготовляють на полонинах Українських Карпат на висоті понад 700 метрів над рівнем моря з середини травня до жовтня за традиційною гуцульською технологією.

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

«У нас на Гуцульщині створена громадська спілка — Асоціація карпатських ватагів. Завдяки тому, що ми підписали Угоду про асоціацію, у 2017 році в Україну зайшов проект „Підтримка географічних зазначень в Україні“. Євросоюз фінансував цей проект. Національні та міжнародні експерти приїжджали до нас і допомагали у реєстрації географічного зазначення „гуцульська коров’яча бринза“. Цю бринзу ми зареєстрували», — розповідає заступниця голови Верховинської ОТГ, голова районного осередку «Європейської Солідарності» Марія Маківничук.

Вона наголосила, що розвиток сільського господарства і популярного нині гастротуризму дозволяє тутешній молоді не шукати долі в інших країнах, бо створюються робочі місця і зберігаються традиції.

Майстриня Любов Марусяк показала майже сторічну старовинну дерев"яну хату. Розказала, що до магазину, як і до школи — три кілометри пішки, а хліб, молочні та м"ясні продукти — тут власного виробництва. Говорить — не тільки украінці приїжджають за смачною бринзою, а й поціновувачі із Франції, Швейцарії, Німеччини, Польщі.

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

«День почався чудово: Олеся, Людмила, Оксана і їхня мама Люба почастували нас справжньою гуцульською бринзою на карпатській полонині. Уже п’яте покоління їхньої родини живе у цій хаті, побудованій майже століття тому — у 1925 році. Виготовлення сирів — родинна справа. А цьому секретному рецепту гуцульської коров’ячої бринзи 100 років», — поділився враженнями у Facebook Петро Порошенко.

«Тепер гуцульська коров’яча та овеча бринза офіційно зареєстровані як міжнародний бренд. І саме за цією українською стравою з різних країн приїжджають в Карпати. І фестиваль „Via Carpatia“, і бринза — це наш гуцульський безвіз. Моє переконання: у Карпати можна приїхдити безкінечну кількість разів. І щоразу знаходиш щось нове. Щиро раджу!», — написав Порошенко.

Читайте також: Угоди про асоціацію з ЄС — це живий інструмент досягнення критеріїв членства в Євросоюзі, — Порошенко

Схожі новини