За минулу добу в Україну повернулися майже 11 тисяч громадян

  • 05.04.2020, 13:40
  • 1 504

Впродовж минулої доби прикордонники здійснили понад 17, 8 тис. контрольних операцій. На в’їзд в Україну оформлено майже 11 тис. наших співвітчизників

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ, передає УНН.

«Зранку в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів немає. Упродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибуло майже 5,2 тис. осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС», — йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, крім того, упродовж доби Україну залишили понад 5,1 тис. осіб, у тому числі майже 2 тис. іноземців.

У ДПСУ також додали, що 4 квітня прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я 12,6 тис. осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Крім того, минулої доби у пунктах пропуску виявлено 3 порушників правил карантину, про що повідомлено співробітників поліції.

Схожі новини