"Немає часу чекати". Зеленський заявив, що державний кордон заблокують до кінця п'ятниці

Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито. Про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на відеозвернення глави держави, показане по ТБ.

«Цей режим (надзвичайної ситуації) — не про диктатуру, це — про дисципліну. Сьогодні ми діємо настільки жорстко, наскільки цього вимагають сьогодення та виклики майбутнього. Саме тому, до кінця п’ятниці 27-го березня буде закрито державний кордон та припинено усі пасажирські перевезення».

Зеленський каже, що два тижні тому закликав громадян терміново повернутися до України. Більшість зробила це самостійно. Інших, а це понад вісімдесят тисяч українців, влада повернула додому літаками, потягами та автобусами. Але зараз уже немає часу чекати. Влада опинилась перед важким вибором між громадянами, які ще за кордоном та безпекою сорока мільйонів громадян всередині країни.

Читайте також: Навіщо Зеленському надзвичайний стан?

«Наш обов’язок піклуватися про кожного українця. Про тих, хто не зможе повернутись у найближчі два дні подбають наші дипломатичні представництва та українські громади за кордоном.

Про жодного українця, який залишиться за кордоном ніхто не забуде. Ми поступово повертатимемо вас з-за кордону, але з урахуванням епідемічної ситуації у місці вашого перебування, а також — рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов’язкової ізоляції".

Схожі новини