В Оман, коли там був Зеленський, прилітав секретар Ради безпеки Росії

  • 14.02.2020, 09:35
  • 1 129

Єрмак все заперечує

Президент Володимир Зеленський повернувся з Оману в Київ чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 в той же день, коли тим же бортом в Оман прилетів секретар Ради безпеки Р Ф Микола Патрушев.

Про це повідомляє програма «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA: Перший»), передає Українська правда.

За даними журналістів, 8 січня вночі із Москви в Оман прилетів чартерним літаком із бортовим номером 9H-VJN Микола Патрушев.

Ввечері того ж дня тим же бортом скористався президент Володимир Зеленський, щоб повернутися в Київ.

Президент прилетів до Києва майже через 19 годин після того, як в ОПУ повідомили про термінове повернення президента з Оману.

Розслідувачі також повідомляють, що за два тижні до Оману Патрушев у Москві зустрічався із мером Харкова Геннадієм Кернесом і Робертом Тедеєвим, двоюрідним братом екснардепа від «Партії регіонів» Ельбруса Тедеєва. Останні нібито їздили до Москви лікувати зуби.

Новопризначений керівник Офісу президента Андрій Єрмак протягом трьох скликань Верховної Ради працював помічником Ельбруса Тедеєва. Він також супровождував Зеленського під час візиту в Оман.

Натомість очільник Офісу президента Андрій Єрмак все заперечує:

«Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось окрім фрази «за свідченням наших джерел»?

Ми прагнемо діалогу, і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету Схем в тому, що коментувати там нічого.

Це все — неправда від початку і до кінця, і немає жодного об"єктивного твердження, яке могло б стати реальним, грунтовним предметом для обговорення".

Голова Офісу президента додав, що влада готова відповідати на будь-які питання, готова до спілкування з журналістами. «Але хотілося б відповідати на питання, які базуються на фактах, а не припущеннях».

Схожі новини