Трагедія у Дрогобичі: обвал будинку не пов'язаний з природним газом

  • 28.08.2019, 10:59
  • 2 565

У місті Дрогобич Львівської області стався обвал у чотириповерховому житловому будинку. Щонайменше дві людини загинули, семеро людей госпіталізовані. Четверо з постраждалих — діти.

Раніше повідомлялося, що причиною обвалу став витік природного газу. Однак як запевнили у АТ «Львівгаз» жодних вибухів не було.

«Фахівцями, А Т „Львівгаз“ одразу вночі було проведено обстеження підземних газопроводів, підвалів, під’їздів, контрольних трубок та всіх інших підземних інженерних комунікацій в радіусі 50 м на загазованість навколо будинку № 100/1 по вул. Грушевського у м. Дрогобич, в якому стався обвал під’їзду № 2. Загазованості не виявлено.
Подачу природного газу на будинок припинено. Напередодні викликів на службу 104 щодо витоків природного газу з цього будинку не надходило» , — йдеться у повідомленні

Як повідомляється на сайті ГУ ДСНС у Львівській області пошуково-рятувальні роботи щодо пошуку постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку продовжуються.

До проведення пошуково-рятувальних робіт всього залучено 399 чоловік та 39 одиниці техніки, з них від ДСНС 148 чоловік особового складу (у тому числі 1 кінологічний розрахунок) та
20 одиниць техніки.

Пошуково-рятувальні роботи будуть здійснюватися у цілодобовому режимі до остаточного виявлення всіх осіб, доля яких залишається невідомою.

Схожі новини