У новій Раді депутати голосуватимуть відбитком пальця

  • 26.08.2019, 12:21
  • 777

За зимові канікули Верховна Рада зможе перейти на нову систему голосування "Рада-4"

Про це повідомив представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук перед засіданням підготовчої депутатської групи, передає Прямий

«Сьогодні ми уже ставимо питання про запропонування „Рада — 4“, бо „Рада-3“ сенсорна кнопка, то це реакція на тепло, а коли ми говоримо про „Раду-4“, ми повинні говорити як раз про реакцію на відбиток пальця», — сказав Стефанчук.

За його словами, така система голосування буде вводиться з технічної точки зору.

«Ми уже зараз ведемо переговори з Інститутом прикладної математики (Інститут прикладної математики і механіки НАН України — ред.), який відповідає за усі ці речі, і з юридичними (службами — ред.), які повинні підготувати зміни до регламенту, які дадуть можливість голосувати народним депутатам з використанням (цієї системи — ред.). Я думаю, що десь упродовж пів року… Це не від нас залежить, це питання технічне, тому що його треба розробити, сертифікувати, його треба впровадити, його треба завести до Верховної Ради. Дуже сподіваюся і наперед не говорю, але думаю, що за зимові канікули ми зможемо перейти на абсолютно нову систему функціонування», — сказав Стефанчук.

Схожі новини