Сьогодні минає 40-й день від смерті Тимчука: помічник нардепа "розніс" версію про самогубство

В оточенні народного депутата Дмитра Тимчука, який за дивних обставин загинув при чищенні нагородної зброї, спростували версію про його пияцтво і самогубство.

Подробицями дня, коли сталася трагедія, 28 липня, в 40-й день його смерті, поділився у Facebook друг і помічник нардепа Олексій Копитько, передає УНІАН.

«Якісь мутні «експерти» на зливних бачках кажуть, ніби щось знають про роботу групи ІС. Якісь виродки почали розганяти брехню, вибірково цитуючи матеріали слідства і вигаданих «джерел в оточенні». Мовляв, «Тимчук два тижні пиячив через депресію, а потім вчинив самогубство», — обурився він.

За словами Копитько, існує кілька аргументів, які ставлять під сумнів припущення про суїцид. Так, він зазначив, що 19 червня близько 12.30, не знаючи про те, що трапилося, до будинку, де жив Тимчук, під'їхав колега, який підвозив його в Раду. «О 13.00 Діма мав виїхати на засідання комітету. Якщо плани змінювалися, він завжди попереджав. На цей раз за годину до планового виїзду „відбою“ не було. Це означає, що плани не змінювалися. І перекреслює всі домисли про пияцтву», — підкреслив Копитько.

Крім того, він зазначив, що протягом двох тижнів «пияцтва і депресії» Тимчук проводив зустрічі, спілкувався з колегами, в тому числі іноземними, і керував колективом, роздаючи доручення. «Тому всі, хто тиражує неправду про Діму по дурості — не робіть цього», — підсумував помічник Тимчука.

Нагадаємо, правоохоронці спочатку розглядали три версії загибелі нардепа Тимчука: нещасний випадок, недбалість або кримінал. Згодом джерела повідомили, що слідство розглядає самогубство як основну версію загибелі.

Схожі новини