Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Януковича можуть силою «витягти» з Росії і доставити в Україну: названо умови

  • 28.01.2019, 17:07
  • 1 511

Заочно засудженого до 13 років позбавлення волі Віктора Януковича можна «витягти» з Росії й силоміць доправити до України для відбування покарання, однак це відбудеться лише завдяки двом важливим чинникам.

Про це колишній заступник голови Служби безпеки України, генерал-майор Віктор Ягун заявив в ефірі програми «Політичний маринад» з Мариною Данилюк-Ярмолаєвою на телеканалі Еспресо.TV.

«Єдина можливість якось вирвати його звідтам — це проведення спецоперації», — зазначив він та підкреслив, що для цього потрібен «політичний дух».

Під «політичним духом» Ягун розуміє відповідне «бажання керівництва держави», а також готовність «узяти на себе відповідальність» у випадку провалу.

«Я знаю, що дуже багато разів хлопці піднімали питання, що вони могли би провести якісь спецоперації й не обов’язково визнавати, що вони проведені нами. Але, разом з тим, потрібна політична воля, а все інше можна додати. У нас не настільки гірші хлопці, ніж у тому самому Ізраїлі чи в Штатах.

…Є небезпека, що ця операція може провалитися. А у нас дуже багато людей хочуть будувати державу в білих рукавичках, з чистим сумлінням й залишитися в історії якщо не миротворцями, то щонайменше переможцями. А тут є небезпека, що такі операції не завжди можуть проходити гладко і чисто", — пояснив екс-голова СБУ.

Також він наголосив, що для того, аби не видавати Януковича українській стороні в порядку екстрадиції Російська Федерація може оголосити його «громадянином Росії».

«Скажуть: „Він давно вже громадянин РФ, а ми громадян своїх не видаємо“… Все. Тема закрилася», — додав генерал.

Схожі новини