Серп, молот та георгіївська стрічка: у Львові, Києві та Одесі затримують осіб із забороненою символікою

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У містах відбувається покладання квітів на меморіалах пам`яті.

Проте не обійшлось без провокацій та затриманих, повідомляє ТСН.

На Марсове поле у Львові прийшов чоловік у червоній футболці із надписом СРСР та на якій зображений серп і молот. Чоловіка одразу затримали правоохоронці і доставили у Личаківській відділ поліції. Ним виявився Сергій Воронін, що живе у Львові він із 1938 року.

Поліція Києва поблизу станції метро «Арсенальна» затримали чоловіка, який намагався з рушницею пройти на територію проведення масових заходів.

До управління поліції доставили двох чоловіків: в одного під час поверхневої перевірки вилучили багнет-ніж, інший — намагався пройти на місце проведення акції поза фільтраційними рамками. Правоохоронці виявили двох жінок із забороненою символікою. Їх доставили у відділок для складання адміністративних матеріалів.

В Одесі правоохоронці затримали двох громадян зі стрічками, схожими на георгіївські.

«Щойно на Алеї слави поліцейські виявили жінку зі стрічкою, схожою на георгіївську. Для перевірки та надання пояснень вказану громадянку запрошено до відділу поліції», — повідомили в поліції. Пізніше правоохоронці виявили ще одного громадянина зі стрічкою, схожою на георгіївську.

Сьогодні в Україні заплановано проведення майже 1,5 тисяч масових заходів, в яких візьмуть участь понад 355 тисяч осіб.

Схожі новини