Гройсман про службу зайнятості: "Я не збираюсь утримувати безробітних"

  • 11.01.2017, 13:23
  • 4 053

Державна служба зайнятості населення має перейти від моделі її утримання з держбюджету до моделі створення робочих місць.

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Еспресо.

"Я вважаю, що зміна системи зайнятості є дуже важливою. Окремо хочу сказати про службу зайнятості: я не збираюсь утримувати службу зайнятості, я не збираюсь утримувати безробітних", - заявив Гройсман.

Він сказав, що "збирається дати людям роботу і нормальну заробітну плату".

"Я хотів би, щоб ви це донесли до керівництва служби зайнятості. Ні, то розжену. І приведемо тих людей, хто зможе налагодити там ситуацію нормально. Мені ці статистичні байки не потрібні. Потрібно змінити модель фінансування служби з моделі її фінансування на модель створення робочих місць", - наголосив Гройсман.

Гройсман назвав головне завдання уряду на 2017 рік

Прем'єр-міністр України вважає головним завданням уряду на 2017 рік поліпшення життя людей.

Про це під час засідання уряду заявив голова Кабміну Володимир Гройсман.

"Хотів би підкреслити, що люди мають відчувати зміни. Я хочу ще раз і підтвердити і запевнити всіх громадян, що уряд України і я особисто, як прем'єр-міністр, в 2017 році зробимо все залежне від нас, для того, щоб ви відчули позитивні зміни в своєму житті", - заявив Гройсман.

Він наголосив, що для Кабміну "це завдання номер один".

"Ні статистика, ні будь-які інші цифри, як тільки розуміння того, як живуть люди, які в них є проблеми і як допомогти людям ці проблеми вирішувати і робити політику уряду так, щоб ці проблеми не виникали", - заявив Гройсман.

Голова уряду відзначив, що ключовим завданням є підвищення рівня заробітної плати.

Гройсман обіцяє щотижня доповідати, "що, де і як" із мінімалкою

Прем'єр-міністр закликав щотижнево подавати йому дані щодо підвищення мінімальної заробітної плати українців.

Також пообіцяв особисто інформувати громадян про зміни в системі в усіх куточках України.

Про це він заявив під час засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щотижнево я прошу і мене інформувати по конкретним цифрам, і я інформуватиму країну що, де і як відбуватиметься з виплатою заробітної плати», - зауважив Прем'єр-міністр.

Він запевнив, що уряд публічно наводитиме дані щодо змін у системі оплати праці українських громадян.

«Найближчим часом ми зробимо комунікаційні можливості, щоб люди нам повідомляли конкретно, де, на якому підприємстві не виплачується заробітна плата, або занижується, або приховується. Ми будемо дуже чітко реагувати, тому що в областях і містах створено спеціальні робочі групи, які за перший період часу відслідковуватимуть і допомагатимуть відновлювати справедливість на місцях», - додав Гройсман.

Схожі новини