У львівському півмарафоні взяли участь понад 1300 бігунів

  • 06.11.2016, 14:11
  • 6 482

6 листопада у Львові вперше відбувається міжнародний півмарафон Grand Prix Lviv Half Marathon 2016.

Вулицями Львова бігтимуть понад 1300 бігунів з різних міст України.

Півмарафон такого масштабу відбувається у Львові вперше, але вже зібрав чималу кількість учасників. Як розповіли організатори, їм довелося достроково завершити реєстрацію учасників на головну дистанцію - 21 км.

Біговий маршрут для учасників було прокладено центральними вулицями міста. Через це 6 листопада рух транспорту у Львові було обмежено.

«Маршрути наших дистанцій не випадково прокладені історичними вулицями міста, адже півмарафон - це не проста бігова подія, а й важливий туристичний захід для Львова. Ми хочемо, щоб півмарафон став традицією для міста і через року у ньому брали участь наші діти», - каже організатор львівського півмарафону, генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черніцький.

У рамках півмарафону спортсмени бігтимуть на дистанції у 21 км, 10, 5 та 2 км. Також відбуватимуться спеціальні дитячі забіги.

Джерело: Zaxid.net

Андрій Садовий пробіг 2 кілометри на львівському півмарафоні

У львівському півмарафоні Grand Prix Lviv Half Marathon 2016 взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий. Мер пробіг дистанцію у 2 км. Маршрут пролягав проспектом Свободи, вулицями Дорошенка та Коперніка та площею Міцкевича.

Разом із мером Львова участь у півмарафоні взяли також двоє його синів.

У Львові розпочався півмарафон

Сьогодні у Львові вперше відбувається масштабний міжнародний півмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016.

Урочистий старт змаганням дав міський голова Львова Андрій Садовий. Дистанцію 21 км біжать і віп-гості — Марина Філатова, дружина мера Дніпра, Єгор Соболєв, народний депутат України, Марічка Падалко, телеведуча 1+1, гравці ФК «Карпати». Півмарафон розпочався о 9.00 год і триватиме до 14.00 год. У зв’язку з цим в місті змінено рух громадського транспорту.

«Коли падає дощ — то на щастя. Я бажаю вам перемоги. В нас завжди є таке правило, якщо хочеш збудувати Україну — це є біг на довгу дистанцію. І треба мати впевненість у своїх силах і вірити в перемогу», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, під час відкриття півмарафону.

Участь у львівському півмарафоні беруть понад 1300 бігунів з різних міст України та інших країн. Ця подія є завершальним етапом бігової ліги Run Ukraine Running League 2016.

Місто вперше приймає півмарафон такого масштабу, проте через значний ажіотаж, організатори достроково завершили реєстрацію на головну дистанцію заходу — 21 км.

«На львівський півмарафон зареєструвались 600 учасників на дистанцію 21 км. Ми вперше приймаємо таку кількість охочих пробігти цю дистанцію на регіональному півмарафоні і дуже раді такому результату. Маршрути наших дистанцій не випадково прокладені історичними вулицями міста, адже півмарафон — це не просто бігова подія, а й важливий туристичний захід для Львова. Ми хочемо, щоб півмарафон став традицією для міста і через роки у ньому брали участь наші діти», — зазначив Дмитро Черніцький.

Фаворитом львівського півмарафону на дистанції 21 км є львів’янин Олег Лещишин, переможець “Wizz Air Kyiv City Marathon-2016” та учасник параолімпійських ігор у Пекіні в 2008 році.

Більше 120 спортсменів та шанувальників бігу прибули у Львів з інших країн. Традиційно участь у біговій події беруть як професійні спортсмени, так і любителі бігу, незалежно від віку. Серед відомих бігунів на півмарафоні: Бабарика Олександр, Бабарика Іван, Грицак Юрій, Українець Сергій, Яремчук Софія, Смовженко Олеся, Гешко Іван, Ірина Ліщинська.

GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016 складається ще з таких дистанцій:

Молокія Healthy Run — 10 км;

Grand Prix Lviv RUN — 5 км;

Grand Prix Lviv RUN — 2 км.

Участь у заході беруть також діти у дитячих дистанціях:

McDonald’s junior run 1000 м;

McDonald’s kid’s run 500 м;

McDonald’s baby run 100 м.

Деталі: lvivhalfmarathon.org

Довідка

Загальний призовий фонд змагання складає майже 60 000 грн. Переможці в абсолюті на півмарафонській дистанції отримають по 5 000 грн. Традиційно для заходів Run Ukraine грошові призи отримають і перші три атлети на півмарафонській дистанції у семи вікових категоріях.

Кожен фінішер дистанції 21,0975 км отримає пам’ятну медаль на фініші.

GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2016 організовано за підтримки Львівської міської ради. Генеральний спонсор - ТМ “Молокія”.

Джерело: прес-служба ЛМР

Схожі новини