У Львові вшанували пам'ять американських пілотів

  • 28.05.2016, 11:19
  • 3 012

У покладанні квітів взяли участь Джеффрі Пайєтт, керівництво міста та області, а також керівництво Міністерства оборони США.

Сьогодні у Львові на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять американських пілотів. У покладанні квітів взяли участь Джеффрі Пайєтт, Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні, керівництво міста та області, а також керівництво Міністерства оборони США. Також делегація поклала квіти до могили Івана Франка та до могил учасників АТО.

Цього року 28 травня Надзвичайний та Повноважний Посол США Джеффрі Пайєтт вперше з часів незалежності України, спільно з представниками України та Польщі, вшанували пам'ять американських пілотів, які поховані на Личаківському кладовищі.

Нагадаємо, щороку американці відзначають День Пам’яті. Це національне свято США, яке відзначається щорічно в останній понеділок травня. Цей день присвячений пам'яті американських військовослужбовців, що загинули у всіх війнах і збройних конфліктах, в яких США брали участь.

Також нагадаємо, що сьогодні у Львові тривають заходи в рамках відзначення Днів Америки.

У програмі на сьогодні передбачено такі заходи:

12:00 - відкриття Американського вуличного ярмарку, проспект Свободи

12:30 - спроба встановити світовий рекорд Гіннеса; наймасштабніший у світі урок англійської мови. Відкрита сцена перед Оперним театром

14:30 - концерт американської і української музики. Відкрита сцена перед Оперним театром

Фестиваль американського кіно «Незалежність»:

17:20 - «Останній патруль» (документальна програма)

19:00 - «Гічкок/Трюффо»

Кінопалац «Коперник», вул. Коперника, 9

19:00 - концерт «Бродвей і Голлівуд». Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів». Львівська обласна філармонія

21:00 - американська кінокласика просто неба «Назад у майбутнє». Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Джерело: Прес-служба ЛМР.

Схожі новини