Європарламент готовий проголосувати за безвізовий режим для України

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц запевняє, що він невідкладно винесе на голосування питання скасування віз для громадян України.

Про це він заявив після зустрічі з президентом України Петром Порошенком. Європейці чекають поки Верховна Рада проголосує за відповідні закони, пише Європейська правда.

Мартін Шульц нагадав, що президент подав до Верховної Ради ці законопроекти.

"Ми наразі чекаємо на законодавчу пропозицію від Єврокомісії щодо скасування віз для громадян України. Вона надійде, коли Верховна Рада проголосує за відповідні закони. Можу запевнити, що Європарламент невідкладно поставить це питання на голосування. Адже безвізовий режим — це елемент відновлення економічної активності в Україні. Це не лише питання вільного переміщення людей", - пояснив президент Європейського парламенту.

Читайте також: Депутати пропонують ввести візи для росіян

Торік в грудні президент та прем'єр спільно пообіцяли ЄС скоригувати низку антикорупційних законопроектів, які перед тим були спотворені у ВР. Це відкрило можливість для схвалення позитивного висновку Єврокомісії щодо безвізового режиму. Для запуску процедури остаточного скасування віз Україна повинна схвалити ці законопроекти.

Схожі новини