СБУ вимагає створити трибунал

  • 18.03.2015, 14:29
  • 653

Верховна Рада має ухвалити законопроект для створення повноцінного трибуналу, який проведе розслідування злочинів проти Майдану і здійснить кримінальне судове переслідування всіх винних.

Таку думку в інтерв'ю LB.ua висловив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"Тематичний законопроект щодо трибуналу в парламент вже внесено. Один з варіантів — створення спеціальної палати-трибуналу при Верховному Суді. Політики нового покоління розуміють, що неможливо настільки масштабні злочини розслідувати за старими лекалами", — зазначив голова СБУ.

"Трибунали щодо Югославії, Руанди тощо функціонували не один рік. Злочини проти людства — це серйозно. Необхідно ретельно зібрати докази, все аргументовано довести тощо. Маємо намір працювати саме так", — додав він.

При цьому Наливайченко не погодився з тим, що через рік після Майдану "урожай" затриманих "колишніх" не настільки великий.

"Приклад — третя особа СБУ часів Януковича", — зазначив він, маючи на увазі Володимира Біка. Нині колишній куратор контррозвідки СБУ "сидить у сусідній камері з Пукачем" і, за словами Наливайченка, "чекає суду".

Схожі новини