Хіт сезону – брондування та омбре


Модні тенденції у зачісках-2014

Перукар — стиліст Олена Дмитришина з Рівного розповіла кореспонденту «ВЗ » про те , які стрижки будуть актуальні цього року і як підняти собі настрій за допомогою зачіски.

Гарна зачіска починається з вимитого і добре кондиціонованого волосся. Мити волосся потрібно у міру їх забруднення . Для кого і раз на тиждень нормально , а для кого — кожен день. Зима і літо — це два найбільш стресових для волосся сезони.

Колір волосся

Від благородних пастельних тонів до буяння фарб — ось основна тенденція фарбування в цьому сезоні. Варіанти фарбування — так звані брондування (застосування спеціальних технологій відкритого мелірування , тобто натуральна основа плюс легке блонд-мелірування ), омбре (перехід від темних коренів до світлих кінчиків з різною глибиною кольору, і навпаки — від світлого до темного) . Деякі стилісти залишаються вірні елегантному однотонному відтінку усього волосся.

Чубчик

Новий чубчик — це як початок нової цікавої історії. Вибір стильних чубчиків дуже великий: асиметричні, густі , короткі , рвані , подвійні , фігурні ...

Довге волосся

Струмуючі прямі пасма і розкішні кучері — як завжди поза часом. Зачіску можна змінити за допомогою аксесуарів (їх багато і їхні можливості безмежні ), за допомогою хитромудрих плетінь або просто змінивши проділ.

Стрижки

Короткі стильні і класичні стрижки середньої довжини — основа для експериментів. Головне добре сконструювати стрижку , взявши до уваги форму голови і обличчя , масу і текстуру волосся. Що ідеально підходить одній жінці , від того краще відмовитися інший.

І головне: не зациклюйтеся на чомусь одному. Експериментуйте , міняйтеся , приміряйте нові образи ! Залишаючись собою , ми можемо бути абсолютно різними.