Зоосвіт


Тварини світу

Фото 1.Усіх кажанів — на облік!

Волонтери “Німецького союзу збереження різноманіття природи” (NABU) у Франкфурті обліковують навіть кажанів і чіпляють їм на крильця “номерки” (на фото).

На старій пивоварні, що розташована майже в центрі міста, вдень “відсипаються” близько 1500 цих містичних тваринок, які ввечері і вночі створюють загадковий шарм старовинного міста на Одері, заснованого у ХІІІ столітті...

Фото 2.А замість «п’ятачка» — короткий хобот

У зоопарку польського Вроцлава народилася донечка в родині південноамериканського тапіра (на фото).

Мама Сабріна невідступно пильнує дитинча, аби та раптом не загубилася. Малеча тапірів своїм смугастим забарвленням дуже подібна на щойно народжених диких кабанчиків. От тільки замість класичного “п’ятачка” — короткий хобот.

Фото3. Дівчатка — за 25 «зелених», хлопчики — за 12...

В індонезійському місті Паданг на місцевому базарчику, окрім іншого краму, можна придбати маленьких мавпенят. Перед тим як продати тваринку, продавець “чіпляє” товар на повідець (на фото) — щоб покупка випадково не втекла.

Мавпочок на Західній Суматрі розкуповують як гарячі пиріжки — адже це один із провідних регіонів з вирощування кокосів у країні. Згодом маленьких тварин — вправних верхолазів, вчать збирати кокосові горіхи з дерев. На базарі за дівчат-мавпочок просять близько 25 американських доларів, а хлопчики дешевші — за них “правлять” лише 12 “зелених”.