Замість трусиків — метелики, замість суконки — лаванда!


На тижні високої моди у Парижі 20-річна модельєрка Захія Дехар (Zahia Dehar) зробила фурор новою колекцією нижньої білизни до сезону весна-літо 2013. Подіум для показу перетворили на уквітчану оранжерею, а на завершення юна кутюр'є позувала фотографам з ягнятком серед троянд.

За відгуками знавців високої моди, феєричні покази бренду Victoria's Secret, на яких задіяні найвідоміші моделі, у порівнянні з колекціями Захіі виглядають як... дефіле шуб. Бо манекенниці Victoria's Secret на подіумі перевантажені “фірмовими” крилами, стразами і дорогоцінними камінцями. Натомість моделі Дехар мінімально одягнені. Приміром, модель білизни, де “найцікавіші” жіночі принади прикриті лише метеликами і прозорим шифоном. А як вам міні-суконка з лаванди?

“Перчинка”, яка додала популярності Zahia Dehar у тому, що вона починала як ескорт-дівчина, або якщо називати речі своїми іменами — елітна повія. Та ще й неповнолітньою спричинила скандал із гравцями французької футбольної збірної — Франком Рібері, який також виступає за мюнхенську “Баварію” і Карімом Бензема, який грає в мадридському “Реалі”. Хлопці тоді потрапили у “кутузку” французької поліції і давали свідчення через підозру у зв'язках з неповнолітньою повією. Це була 16-річна Захія Дехар. Однак дівчина заявила, що футболісти не знали її справжнього віку, коли замовляли їй квиток на літак для поїздки до них. Тоді на хвилі сумнівного успіху Захія покинула “найдавніше” ремесло і стартувала у світі високої моди.