Передплатити Підтримати

У Львові діти вивчають рецепти святкових Різдвяних страв


Для дітей у Львові пропонують гарну альтернативу вулиці та компютеру — заняття в дитячих клубах. До вечері у переддень Водохреща в УДЮМК Франківського району для дітей провели заняття з вивчення звичаїв і традицій українського народу, зокрема, вчились готувати традиційну Різдвяну страву — кутю.

Діти розширюють знання про зимовий цикл свят, вивчають основні рецепти Різдвяних святкових страв, приділяючи основну увагу приготуванню куті. В процесі заходу проведено практичні заняття з відтворення страв Щедрого вечора.

Довідка:

УДЮМК — це мережа дитячих клубів. Загалом у місті діє 6 УДЮМК, в яких є 78 гіртків. Основна мета — залучення дітей до змістовного проведення дозвілля та створення можливостей й умов для їх гармонійного, всебічного розвитку. У 44 дитячих клубах працює 50 гуртків різного спрямування: спортивних, творчих, пізнавальних. Навчання в гуртках УДЮМК — безкоштовні. Записатися в гуртки можна протягом року.

На фінансування Програми розвитку установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова у 2012 році було передбачено 2,8 млн грн.

У Франківському районі Львова діє 18 гуртків при УДЮМК, у яких займається понад 300 дітей. На січень 2013 року на Франківський УДЮМК передбачено 42 тис.грн (з них: 26 тис.грн — зарплата, 4,5 тис.грн — на комунальні послуги.)

Послухати, як діти колядують можна тут

Фото Валерій Шмаков