Передплатити Підтримати

Через арктичні холоди замерз Ніагарський водоспад


Через рекордно низькі температури і холодний вітер в Америці частково замерз Ніагарський водоспад (на фото) — на кордоні США та Канади.

У районі водоспаду температура повітря опустилася до 28 градусів морозу. Рекордна кількість льоду на річці Ніагарі загрожує після потепління повінню місту Ніагара-Фоллс.

Попри мороз, водоспад Ніагара приваблює туристів, які поспішають побачити рідкісне явище — водоспад, скутий льодом. Американський водоспад, один з трьох водоспадів, які формують комплекс Ніагара, востаннє замерзав у 1911-1912 роках. У 1912-му він повністю замерз на 40 год.

Аномальні морози і снігопади паралізували життя у східних штатах Америки, де закрилися школи та державні установи, а у кількох штатах влада оголосила надзвичайний стан. Небувало низькі температури зафіксували у 37 з 50 штатів. Синоптики прогнозують, що до кінця тижня в Америці потепліє. Арктичні морози тривають у США менше тижня. Через них замерзла щонайменше 21 особа, а економіка країни втратила 5 млрд. дол. — через перебої в роботі офісів та підприємств. У Нью-Йорку мороз побив рекорд 118-річної давнини — стовпчики термомет­рів опустилися нижче 15 градусів морозу.