Що рік прийдешній нам готує?


Українські дизайнери про тренди весни-літа 2014 року

Кольорова гама

Олена Даць: “У моді — романтика і ніжність. Жінка 2014 року впевнена у собі, але без ноток маскулінності. Яскраві барви, що увібрав у себе зимовий сезон, переносяться на весну-літо. Особливо вдало буде виглядати поєднання рожевого та жовтого кольорів”. Думку колеги підтримує й Лілія Пустовіт, що зробила акценти на контрастних червоно-коралових і зелених відтінках; сіро-зелених, брудно-м’ятних в поєднанні з блідо-рожевими.

Фасон

Лілія Пустовіт обрала для літньої колекції легкі спідниці та сорочки вільного крою; об’ємні штани та довгі сукні з відкритою спиною. “Варто поповнити гардероб сукнями, вони найкраще підкреслюють індивідуальність жінки. Силует повинен бути летючим, фігура, завдяки легким тканинам, підкреслюється під час ходьби”, — каже Олена Даць, яка у новій колекції також надає перевагу довгим сукням.

Тканини

Лілія Пустовіт обрала шифон та бавовну. “Останнім часом мені дуже подобається змішування шовку з бавовною. Ця тканина ідеально пасує для літа, не виглядає настільки пафосно, як чистий шовк, тому одяг з неї можна носити повсякдень. Не варто відмовлятись у новому сезоні від мережива, воно все ще актуальне”, — каже Олена Даць.

Акценти

Лілія Пустовіт зробила ставку на квітковий принт, клітинку і горох. Олена Даць активно використовує машинну вишивку.

Взуття

Олена Даць вважає, що босоніжки на низькому ходу залишаються в тренді, оскільки підкреслять м’якість та ніжність образу. Лілія Пустовіт також надає перевагу взуттю без підборів, обираючи зручні жіночі оксфорди білих, рожевих та бежевих тонів.