Передплатити Підтримати

Автомобіль — не засіб пересування, а витвір мистецтва!


У Токіо розпочався міжнародний автосалон

У японських автогурманів свято — 11-13 січня двері відчинив Tokyo Auto Salon-2013. Особливість цієї автофеєрії — неймовірна кількість концепт-карів, автомобілів-шедеврів від знаних тюнинг-ательє та інших незвичних машин, що нагадують витвір мистецтва. Парадокс у тому, що “родзинками” на стендах виставки виглядають не такі запаморочливі машини, як кабріолет Mercedes-Benz SL600 (на фото 1), оздоблений тисячами кристалів Swarovski, а моделі більш-менш наближені до реалій доріг і життя. Утім, японці не бояться “передати куті меду”, тому зали автосалону перетворюють на квітник неймовірних машин.

Фото 2: Здавалося б, чим ще можна покращити спортивний суперкар Lamborghini? У суперовій машині відповідно і аудіосистема має бути на висоті. Тож для шанувальників потужного і якісного “звуку” фірма JVC Kenwood пропонує “топову” апаратуру.

Фото 3: Якщо ж покупець вирішить, що окрім ексклюзивного звуку його Lamborghini має ще й виглядати так, щоб з іншими не сплутали — не проблема! Як вам кузов у “леопардовому” стилі?

Фото 4: Якщо ви прихильник мінімалізму і вам не до вподоби величезні авто з великими апетитами, чому б не їздити містом на малесенькій одномісній “Тойоті” 86Q. Що з того, що ця яскраво-червона “лялечка” виглядає дещо гротескно і нагадує дитячу машину з “дорослими” колесами на великих дисках?Зате з паркуванням і маневрами у міській товкотнечі можна почуватися, наче риба у воді та ще й виглядати стильно...

Фото 5: Як ви думаєте, “фігуриста” дівчина-модель у короткій шкіряній спідничці і топіку у високих чоботях-ботфортах привертає увагу відвідувачів до машини Subaru Impreza? Ні!Це стенд виробника шин Bridgestone. Сумнівів не залишається — гарній машині потрібне надійне “взуття”!

Фото 6: Аерографія кузова і колісних дисків та оздоблені різнокольоровими кристалами Swarovskiбампер та решітка капота перетворили “звичайний” Lexus на витвір мистецтва.

Фото 7: Поціновувачів ретро на Tokyo Auto Salon не обділили: “дідусь” моделі “Олбані” на стенді виставки виглядає як нова копійка...