Передплатити Підтримати

Ікра, бануш зі шкварками і сало без… Сала


У Трускавці відкрився ІУ Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат». Хоча новопризначений губернатор на свято не приїхав

Здається, ніби вчора відгримів ІІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат», і от уже знову до Трускавця приїхали зірки кінематографа, щоб взяти участь у ІУ форумі кіно. Щороку географія країн-учасниць збільшується. Якщо минулого року за найвищу нагороду — «Золоту корону» змагалися представники з 12 країн, то цьогоріч заявки на участь подали кінематографісти з 15 країн світу.

У курортне містечко, яке на тиждень перетворилося на столицю культури, з’їхалися зірки кінематографа не лише з України, а й з Росії, Білорусії, Франції, Німеччини, Сербії, Аргентини, Польщі... У день відкриття перед кінотеатром «Злата» розстелили червону килимову доріжку, якою пройшли актори, режисери, продюсери, члени журі і організатори свята. Трускавчани і гості міста аплодували учасникам фестивалю, які дорогою ще й встигали роздавати автографи. Публіка аж вибухнула вереском, коли на доріжці з»явилися постійні друзі фестивалю: «патологоанатом» з «Мухтара» Оксана Сташенко, актори Олександр Тютрюмов, Сергій Боков, голова журі Євгенія Бордзіловська, співак Михайло Грицкан. Вдруге поспіль приїхала на фестиваль сценарист і продюсер Тетяна Гнєдаш, серіали якої полюбили глядачі (інтерв»ю з Тетяною Гнєдаш читайте в одному з наступних номерів «ВЗ»).

Автор Галина Ярема

Фото автора