Весна прийде!


Настала осінь, задощило...

Щодня усе більше представниць прекрасної статі змінюють короткі, відкриті та відверті наряди на більш стримане і... тепліше вбрання. Таки не гаряче під вересневим осіннім диханням природи.

Натомість невгамовні світові маестро моди уже марять наступним теплим сезоном та пропонують модницям перетерпіти осінь-­зиму і готуватися до майбутніх теплих місяців. Причому доволі радикально. Практично оголене тіло ледь прикрите звабливими нарядами — модний тренд. Що ж, жіночки, якщо вистачить рішучості, можна поповнити гардероб до нового теплого сезону відвертими обновками.

Дівчата, вбрання від дизайнерів Марії Розенфельд та Джакобо Сальвадорі з колекції «весна/літо­2014», яке продемонстрували на Тижні моди в іспанському Мадриді, у мене, як у чоловіка, викликало асоціацію із запакованою у целофан куркою у супермаркеті. На перший погляд. Але якщо придивитися уважніше... Одне слово, я “за”! Браво, Маріє та Джакобо!

Дизайнер Віктор фон Шварц у Мадриді до сезону «весна/літо­2014» представив не менш цікаві вбрання, ніж Марія Розенфельд та Джакобо Сальвадорі. Не видно рук, шиї і частини обличчя. Зате усе інше — як на долоні. І що з того, що охорона може не пустити до банку у такому “хіджабі”? Нехай платить кавалер — від них у такому наряді відбою не буде!

Іспанська “гаряча штучка” — купальники до майбутнього теплого сезону для бренду Basmar від дизайнерки Монтсе Бассонс Бонкомпте. Шкіра та ланцюги на голові красуні охолоджують уяву, зате решта підказує, що буде спекотно!

Ірландська дизайнерка Симона Роша на Тижні моди в Лондоні до сезону «весна/літо­2014» продемонструвала сексуальну колекцію для рішучих жінок. Стримана темна, майже пуританська спідниця, темні високі підбори з камінцями і... вбивчий топ!