Передплатити Підтримати

«Модний день для дітей» від Оксани Караванської до дня Св. Миколая


Наймолодші львівські модники стали головними героями акції «Модний день для дітей», яка відбулась у ресторані імпровізацій «Грушевський». Юні моделі віком від 3 до 10 років поринули у справжній fashion-світ – із візажем та зачісками від справжніх майстрів, фотосесіями, примірками та репетиціями.

Заключним акордом усієї приємної метушні став показ дитячої колекції від іменитого дизайнера Оксани Караванської, де кожна дитина спробувала себе у ролі моделі та відчула на собі усі особливості цієї, як виявилось, нелегкої професії.

У часть у «Модному дні» взяли і зіркові діти, які зуміли створити справжнє шоу для своїх батьків. Серед них — син співачки Андріани та Володимира Водвуда Віталій, доньки «піккардійця» Андрія Капраля Ярина, Катерина, Мар’яна-Марія, донька Оксани Караванської Марічка… Прийшов подивитися на дітей своїх колег і «Голос країни» Павло Табаков. А фінальний вихід новоспечених моделей феєрично відбувся під пісню «Старенький трамвай» у виконанні «Піккардійської терції». Участь у святі взяли вихованці Дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» с. Жовтанці Кам’янка-Бузького району Львівської області. Після показу розпочався благодійний аукціон, кошти з якого будуть передані вихованцям Дитячого дошкільного будинку №1 у Львові. Ведучий аукціону «заньківчанин» Юрій Хвостенко розігрував ексклюзивні аксесуари та прикраси, які створили самі дітки під час приготувань до «Модного дня».

«Представила тут не однорідну колекцію, а авторський дитячий одяг та аксесуари, — розповіла «ВЗ» дизайнер Оксана Караванська. — Усмішки на обличчях дітей та задоволення батьків створили справжнє свято. Тішить, що у ньому взяли участь вихованці дитячого будинку, а також те, що ми не байдужі та в змозі їм допомогти».