Передплатити

Мер Львова з дружиною показали журналістам свій новий будинок


Міський голова Львова Андрій Садовий разом зі своєю дружиною Катериною Кіт-Садовою показали журналістам свій новий будинок на вул. Стрілецькій, 1

Площа будинку — 695 квадратних метрів, з них житлова площа — 234 квадратних метрів. Помешкання мер Львова придбав за продані акції бізнесу дружини (3%). Вартість недобудованого будинку — 3,896 мільйона гривень, з них — 1,396 мільйона — ціна квартири на вул. Рудницького, 2,5 мільйона — сума доплати.

Згідно з угодою купівлі житла, своє теперішнє помешкання на вул. Рудницького Андрій Садовий має звільнити до лютого 2014 року. До цього часу має встигнути зробити ремонт. У новому помешканні житимуть 9 людей: дві сім’ї (міський голова з дружиною та п’ятьма дітьми, а також батьки Катерини).

Новий будинок на вул. Стрілецькій, 1 має три поверхи. Перший — цокольний, там розміщений гараж на два автомобілі, господарські приміщення. На другому та третьому — житлові приміщення. Як сказав Андрій Садовий, всі діти матимуть по власній кімнаті, буде велика вітальня, простора кухня. Тренажерного залу не планують. Над дизайном працюватиме дружина. Вона уже консультується з фахівцями, шукає меблі в магазинах та каталогах.

Марія ДОРОТИЧ.

Фото Мирона МАСЛЮКА.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram