Передплатити Підтримати

Ялинки з шифону, моху, повітряних кульок, цукерок…


В одному з торгових центрів Львова триває виставка новорічно-різдвяних ялинок, створених із альтернативних матеріалів. Наразі новорічних красунь — п’ять, близько десяти планують довезти до 13 грудня. Кошти отримані з їх продажу, передадуть у центр реабілітації «Джерело».

Ольга МАСНА

Фото автора

«На виставці представлені ялинки з кольорових повітряних кульок (автор — аеродизайнер Михайло Гузаревич, майстерня повітряних кульок), з моху ( робота учнів еколого-натуралістичного центру), з цукерок (автор — Назар Томашевський), ялинка з в’язаними прикрасами (творча майстерня дитячого центру «Веселка»), з шифону (зробила домогосподиня, за фахом рентгенолог), — розповідає прес-секретар торгового центру Уляна Копцюх.

«Мета акції — популяризувати ялинки з альтернативних матеріалів, фінансово допомогти дітям з реабілітаційного центру «Джерело», — доповнює співорганізатор виставки Катерина Кароль. — До 13 грудня ще довезуть ялинки з соломи, лози й тканини. Представлять свої роботи львівські художники і дизайнери. Висота ялинок — від 120 до 150 см — це не категоричний критерій, це розмір ялинок, які би гарно виглядали». Обиратимуть найкращі ялинки дизайнер Петро Нестеренко-Ланько, художниця та представник торгового центру Катерина Кароль. Переможці отримають премії — за перше місце — 3 000 грн., за друге — 2 000 грн., за третє — тисячу грн. Проголосувати зможуть також всі бажаючі — за допомогою фоаєрів, які видадуть при здійсненні будь-якої покупки. Тоді ж відбудеться і благодійний аукціон, куди запросять підприємців ринку, депутатів, VIPів і всіх охочих придбати новорічну красуню. Виставка триватиме до 10 січня.