Передплатити Підтримати

Арсен Аваков повернувся в Україну


Народний депутат України, голова Харківської обласної організації ВО «Батьківщина» Арсен Аваков повернувся в Україну з Італії.

Екс-губернатор прибув в термінал D аеропорту Бориспіль.

«Я повернувся в Україну і маю намір 12 грудня прийняла участь в першому засіданні Верховної ради України VII скликання, прийняти присягу і негайно приступити до виконання обов'язків народного депутата України», — сказав Аваков по прибуттю в Україну.

Варто відзначити, що політика зустрічали народні депутати Андрій Парубій, Микола Томенко, Андрій Шевченко та Сергій Пашинський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Червонозаводський райсуд Харкова скасував санкцію на затримання екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова

Як відомо, 26 січня 2012 прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти Арсена Авакова, якого підозрюють у причетності до незаконної зміни цільового призначення та передачу у власність 55 га державних земель вартістю понад 5,5 млн грн.

Так, 31 січня 2012 Авакова оголосили в міжнародний розшук, а вже 25 березня Аваков був затриманий в італійському місті Фрозіноне. Апеляційний суд Риму 12 квітня звільнив Авакова з-під варти.