Чоловік 22 роки мешкає в піщаному замку


43-річний Марсіо Мізаель Матіолас 22 роки мешкає у піщаному замку на пляжі Ріо-де-Жанейро у Бразилії.

Друзі та сусіди називають Матіоласа "королем". Більшість свого часу він проводить, ремонтуючи палац, решту — читаючи книги, розповідає Africatime.

Його замок знаходиться у на узбережжі Барра да Тіхука — розкішного західного району Ріо.

Коли температура піднімається до 40 ºС, він ремонтує башти і зволожує пісок, аби той тримався купи.

Ззовні палац видається великим. Стоїть на конструкції із колод. Всередині — комірчина площею 3 м². Там "Король" мешкає. Простір заповнений книгами та клюшками для гри в гольф.

Перед замком стоїть трон. На ньому Матіолас сидить перед відвідувачами, тримаючи скіпетр. Поруч виставляє свої книги. Грошей за них не бере, просить залишити свою книгу взамін.

"Король" не одружений. Дітей не має.

Чоловік виріс у нетрях Ріо. Певний час мешкав на вулиці. Одного разу друг показав йому, як побудувати піщаний замок. Матіолас загорівся ідеєю. Багато читав про архітектуру. У своїй будові втілив ідеї Оскара Німеєра (один із сучасних забудовників столиці Бразилії міста Бразиліа) і Антоніо Гауді (архітектор із іспанської Каталонії, яскравий представник стилів арт-нуво та модерн).

"Король" спить у спальному мішку на підлозі . За невелику плату користується душем та туалетом місцевої пожежної станції.

"Я завжди живу біля моря. Люди платять за це непомірну оренду. А я не отримую жодних рахунків", - сміється Матіолас.

Його основний заробіток — пожертви від туристів. Бере гроші за відвідування палацу. Якщо хтось не залишає нічого — не ображається. Заробляє мало.

"Гроші часто крадуть. Я сердився через це. Думав — буду спати з каменем в руці і не дам злодію втекти. Але у мене почала розвиватися параноя. Я перестав турбуватися про це. Просто живу в своє задоволення", - розповідає чоловік.

Деякі торгові центри запрошують Матіоласа побудувати піщані замки в їх холах. На один палац він може витратити 10-20 годин на добу. Платять небагато. Для нього це не головне.

"Найбільша моя мрія, аби мої замки не так швидко розсипалися", - говорить чоловік.