Пітон, хамелеон, шиншили, папуги...


Як тварини підвищують продуктивність праці менеджерів креативного холдингу.

Талановиті люди талановиті в усьому. Сказане стосується і команди популярного далеко за межами України Холдингу емоцій !FEST, в активі якого такі креативні проекти, як ресторани «Криївка» (10 років тому без реклами встановила рекорд відвідуваності в Європі!) , а також «Дім легенд», «Львівська копальня кави», «Львівська майстерня шоколаду», Театр пива «ПРАВДА», Мазох-cafe, ресторація-музей «Гасова лямпа». Нестандартний підхід «фестівці» застосували і при оформленні центрального офісу – його виконано у стилі «живого куточка»...

Всі, хто проходить мимо цього будинку, звертають увагу на картину-мурал, яка прикрашає фасад холдингу !FEST – на стіні зображено стилізовану сову. Балкони приміщення виконано у формі гнізд з ліщинового пруття. У приміщенні під стелею висять гігантські... яйця.  Пізніше нам пояснили: ідея офісу – велике гніздо, де народжуються ідеї і, наче пташки, вилітають у світ. Яйця символізують зародження чогось маленького, з якого виростає щось велике...   

Найцікавіше – біля робочих місць працівників. Вони працюють поруч з... тваринами. Скажімо, біля молоденького 70-сантиметрового пітона, який дрімає у тераріумі неподалік комп’ютерних столів. Звати плазуна Миколою – приніс його 19 грудня у своє «професійне» свято Святий Миколай. Змій вимагає особливого режиму і дієти. День перед тим, як ми відвідали канцелярію холдингу, він (перепрошуємо за гастрономічні подробиці) поснідав білою лабораторною мишкою Жанною. Ще раніше проковтнув мишку Світлану. Імена гризунам дають працівники крамниці, де їх вирощують.

Після ситної трапези Микола два тижні нічого не братиме до рота. Кожний з працівників офісу може підійти до пітона і взяти його на руки, але у цей період, коли перетравлює їжу, рухати його не варто – може виплюнути спожите.  

Ми запитали у «фестівців», чи не шкода їм білих мишей, які втамовують апетит пітона Миколи. І почули у відповідь: «Такі вже закони природи. Ми з вами теж їмо м’ясо...».

У день Святого Миколая у !FEST розжилися і на свіжих акваріумних рибок – Луку, Матвія та цілий взвод Іоанів. По сусідству з ними в окремому тераріумі живе незграбний, але дуже симпатичний хамелеон. Назву довго не вибирали – Хамік. Годують його дівчата: раз на кілька днів з пінцета дають живого жучка, улюблені його ласощі. Неподалік у клітці метушаться потішні шиншили Сливка і Грушка. Недавно одна з них привела потомство. Чекають на поповнення і від іншої.  А на п’ятому поверсі офісу !FEST секретар приймальні Оленка наглядає за двома яскравими папугами, які, наче райські птахи, вільно літають по всьому поверху.

- Присутність тварин в офісі слугує своєрідною віддушиною для наших працівників, – каже керівник піар-відділу Холдингу емоцій  !FEST Тарас Маселко. – Чи не кожен з нас вдома має когось з братів наших менших. Робота – це наш другий дім. І тут теж хочеться відпочити. Спостерігаючи за життям тварин, працівники мають можливість розслабитися. Нерідко за цим процесом приходять у голову оригінальні творчі ідеї.  

Фото автора