У Національну академію сухопутних військ завітав «Зірковий Люкс-Вертеп»


Радіоведучі «Люкс ФМ» та зірки української естради завітали до майбутніх офіцерів із дещо незвичною, проте справжньою різдвяною програмою. Напередодні новорічних та різдвяних свят вони зібрали власний Вертеп та оголосили конкурс серед львів’ян, згідно правил якого той, хто зробить найкраще запрошення, й прийматиме в гості зіркових колядників. Не забарились із креативним запрошенням курсанти одного з навчальних підрозділів Національної академії сухопутних військ, котрі здобувають фах командирів механізованих підрозділів.

За словами одного з ініціаторів сержанта Віталія Максимкіна, думка запросити «Зірковий Вертеп» до видового військового вишу виникла одразу, як правила конкурсу з’явились на сторінці Радіо «Люкс ФМ» в одній із соцмереж.

Хоч зараз пора канікул й відпусток, а більшість курсантів нашого вишу зустрічає новорічні та різдвяні свята з рідними у своїх домівках, все ж нашому підрозділу випала честь залишитись в Академії, щоб нести службу в добовому наряді та забезпечити життєдіяльність навчального закладу на час святкувань, - розповів він.

– Втім, це не привід сумувати і ми вирішили зробити все можливе, щоб в повній мірі відчути атмосферу свята. Ми зібрались всім нашим навчальним курсом та власноруч зробили креативне відео-запрошення для «Зіркового Люкс-Вертепу» від радіо «Люкс ФМ». У результаті нам пощастило увійти в п’ятірку щасливців, до кого, власне, й завітав цей ексклюзивний Вертеп.

До складу «Зіркового Люкс-Вертепу» увійшли відомий український співак Павло Табаков, скрипаль-віртуоз Олександр Божик, гурти «Mirami» та «NAVSI100», продюсер та Dj Bakun, співак Іван NAVI, колишній артист гурту «Дзізьо» Dj Julik, ведучі радіостанції «Люкс ФМ» Назар Бійчук, Лана Квітнева, Андрій Чиж та Андрій Ферцак.

Ці хлопці є справжніми захисниками нашої Вітчизни. Вони зкреативили – вислали нам відео, в якому продемонстрували згуртованість, місць та справжній бойовий дух, - розповів учасник «Зіркового Люкс-Вертепу» радіоведучий Назар Бійчук, котрий виконував роль Ірода. – Тому у нас не було жодних сумнівів щодо того, хто переможе й до кого ми маємо йти. Це абсолютно чесна перемога. Окрім того, виступити перед нашими захисниками є надзвичайною честю для всіх учасників цього незвичного Вертепу.

Побачити виступ «Зіркового Вертепу» мали змогу не лише курсанти, але й всі охочі офіцери та працівники Національної академії сухопутних військ. Вони подякували колядникам бурхливими оплесками, а по завершенню цього театралізованого дійства майбутні офіцери подякували артистам за виступ й вручили їм символічний прапор України з підписами курсантів, серед яких чимало учасників бойових дій на сході нашої держави. На останок учасники «Зіркового Люкс-Вертепу» та глядачі сфотографувались на згадку.