Оголена жінка п’є кефір...


Дещо про галицьку еротику.

У рамках FestRepublic Weekend відбулася виставка фото- та відеоробіт “Галицька еротика”. Фотограф зі Сум Андрій Бойко та митець зі Львова Роман Бордун презентували красу жіночого тіла, емоції під час зваблення чоловіків. Це своєрідна демонстрація сексуальності... Подивитися роботи фотографів можна було у секторі фестивалю “Кохай!”. Там стояв спеціальний контейнер, у якому  транслювали відеоряд інтимних фото.

Заходжу в контейнер. Старий металевий бокс прикрашають фото оголених жіночих фігур. Тут і жінка, яка звабливо позує у ботфортах, і модель у костюмі з тигровим принтом, і дама у шапці-балаклаві, і фото дівчини, яка демонструє еротичну позу у ліжку. Окремі світлини — про красу жіночих грудей. Звертаю увагу на фото жінки без одягу, яка п’є кефір… Напій тече по її тілу...  Це життя, як воно є: без гламурних пейзажів, дорогих салонів і пафосу. Більшість фото зроблені у звичайних помешканнях, де в кадрі і старий одяг, і не надто привабливі інтер’єри. Та краса жіночого тіла  їх прикрашає.

«Де шукаєте своїх моделей?» - запитую Андрія. «Вони самі мене знаходять, бо у  мене є магнетизм, який налаштовує на хорошу фотосесію!» - відповів.

27-річний Андрій Бойко вважає себе щасливою людиною, бо щодня його оточують чарівні моделі. На запитання, чи має дівчину, відповів: “Їх у мене безліч!”.

На моє запитання, які особливості саме галицької еротики, молодий митець трохи ніяковіє. Каже, галицькі жінки не закомплексовані, готові до експериментів і залюбки погоджуються на те, щоб красу їхнього тіла зафіксували фотографи. “Люблю домашню “цнотливу” еротику, - каже він. - Це  коли люди для себе фотографують у стилі ню. Еротичні фото не обов’язково ті, де красуються оголені груди чи стегна. Еротика — це і те, коли жінка повністю одягнена, але її погляд такий спокусливий, такий таємничий”.

Фото автора