У Львові триває міжнародна конференція Military Police за участі 6 країн


У Львові, на базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку триває 4 міжнародна конференція Підкомітету Військової поліції (Багатонаціонального об’єднаного Координаційного комітету реформування Збройних Сил України) за участі постійних членів: Канади, Великої Британії, Данії, навчального центру Військової поліції НАТО у Польщі, Литовської Республіки, США та спостерігачів: Республіки Польщі та Республіки Чехії.

В ході проведення заходу до роботи Підкомітету приєдналися представники Військової поліції Національної гвардії штату Каліфорнія на постійній основі.

Основними питаннями, які розглядаються учасниками конференції є підготовка до початку тримісячного курсу перехідного періоду у Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України за участі іноземних інструкторів, опрацюванні програм навчальних курсів відповідно до стандартів підготовки військовослужбовців «Military Police» країн-учасниць НАТО, погодження питань щодо залучення до навчального процесу навчально- матеріальної бази країн-партнерів.

Зі слів заступника начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковника Василя Максименка, цей міжнародний захід є ще одним важливим кроком на шляху до реформування підрозділів ВСП ЗСУ та підвищення рівня професійної майстерності військових правоохоронців.

Додамо, що восени цього року у Львові розпочне роботу Навчальний центр ВСП Збройних Сил України, який здійснюватиме підготовку фахівців за багатьма напрямками правоохоронної діяльності у Збройних Силах України. Наданому етапі практичні тренінги солдатів та офіцерів ВСП ЗС України відбуваються за участі інструкторів військової поліції ЗС Канади та Литви.

Полковник Володимир Скоростецький (м. Львів)