Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Спортсмени Національної академії сухопутних військ стали переможцями та призерами кількох престижних спортивних чемпіонатів

Спортсмени Національної академії сухопутних військ стали переможцями та призерами кількох престижних спортивних чемпіонатів


Впродовж останніх декількох днів курсанти навчального закладу здобули переконливі перемоги одразу в двох турнірах з рукопашного бою. Вони зібрали цілу колекцію призових нагород та посіли перші командні місця за підсумками Чемпіонату Львівської області з рукопашного бою та Чемпіонату Сухопутних військ ЗС України з цього ж виду спорту.

                                        {gallery images/gallery/2017/04/03}

Вітаючи курсантів-переможців під час ранкового шикування особового складу Академії, її начальник генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що це жорсткий та вольовий вид спорту, досягти успіхів у якому під силу лише справжнім воїнам, мужнім та самовідданим захисникам.

-  Сьогодні саме такими і є вихованці нашого навчального закладу. Окрім заслужених нагород, у декого в них на обличчі сьогодні синці та садна — невід’ємні атрибути контактних видів спорту. Ці подряпини зійдуть швидко, однак воля до перемоги та безпрецедентний героїзм залишаться у них на все життя, - підкреслив він.

Призери чемпіонатів в індивідуальному заліку були відзначені медалями та грамотами, а капітани команд отримали з рук генерал-лейтенанта Павла Ткачука кубки чемпіонів.

Також цього днявін передав начальнику кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Академії полковнику Сергію Романчуку кубок за ІІІ місце за підсумками Універсіади Львівщини, в якій взяли участь ще 17 вишів, а змагання відбувались з понад 40 видів спорту.

Підполковник Антон Миронович,

Медіа-група Національної академії СВ

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Спортсмени Національної академії сухопутних військ стали переможцями та призерами кількох престижних спортивних чемпіонатів