Передплатити Підтримати

Випускники НАСВ завершують складання підсумкових державних іспитів


Цими днями вихованці видового військового вишу звітують за свої знання, які вони отримували впродовж років навчання в стінах навчального закладу.

Акцент ставиться не лише на теоретичні знання за фахом, але й  практичні навички.  Тож більшість іспитів відбувається на полігоні — у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії. Там майбутні офіцери виконують вправи стрільб з різноманітного озброєння, зокрема й бойових машин, демонструють свої вміння з виконання вогневих завдань, а головне — компетентність щодо управління підрозділами та виконання задач, специфічних для кожного фаху. Під час перевірки їхніх знань члени державної екзаменаційної комісії широко застосовують ввідні, які притаманні проведенню АТО на сході нашої держави

Окрім того, всі випускники Академії повинні довести, що впродовж навчання вони в достатньому обсязі опанували іноземні мови, а також є у належній фізичні формі.

Всього цьогоріч лейтенантські погони вдягнуть близько півтори сотні юнаків та дівчат — вихованців Національної академії сухопутних військ. 7 з них є претендентами на золоту медаль, ще понад два десятки — на отримання дипломів з відзнаками. 

Урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів зі стін вишу відбудеться в суботу, 25 березня.

Медіа-група Національної академії СВ