• You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Весело, духовно та пізнавально провели недільний день сім’ї учасників АТО

Весело, духовно та пізнавально провели недільний день сім’ї учасників АТО


Розваги в дельфінарії «Оскар», молитва та духовне збагачення в церкві Святої Анни, смачне частування в барі «300 літ», а також нові знайомства із жителями зоопарку «Лімпопо» — такою цікавою та пізнавальною вийшла чергова акція, організована для сімей учасників АТО в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» спільно із громадською організацією «Західноукраїнська Ініціативна Група».

Підготовка до такої насиченої поїздки відбувалася поетапно. Завдяки щирій і добрій волі багатьох людей, ця поїздка на Дрогобиччину насправді стане незабутній днем у житті кожного, хто взяв у ній участь.

Безвідмовно і беззаперечно підтримуючи сім’ї Героїв, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло вкотре організував поїздку для учасників АТО, їхніх дружин і дітей комфортабельним автобусом від Стрийського АТП.

Насичена та напрочуд цікава програма від дельфінарію «Оскар», де основними героями виступили морські жителі, подарувала всім — і малим і дорослим незабутні миті щастя та невимушеної радості. Кожен номер водяного артиста — дельфіна або ж морського котика змушував глядачів затамовувати подих. І не дивно, адже більшість діточок такого дива ще не бачили, бо вперше відвідали дельфінарій «Оскар», про який так багато чули.

Син Героя Остапчик, який також побував вперше на такій виставі, зауважив: «Я дуже радію, що зміг побувати тут зі своїми сестричкою і братиком, побачити справжніх дельфінів. Вони дивовижні, вміють робити багато цікавих вправ. Це було круто!».

Духовну частину відпочинку сім’ї Героїв провели в бориславському храмі Святої Анни, де зосереджено найбільше в Україні мощів Святих (понад півтисячі!). Тут, в неймовірно світлій та позитивній атмосфері, кожен міг оглянути останки Святих та помолитися за різні потреби.

Далі поїздка групи пролягла до села Меденичі. Тут, в барі «300 літ», власники якого неодноразово долучалися до благодійних акцій від проекту «Мій тато захищає Україну», вкотре гостинно почастували діточок Героїв!

Смачно пообідавши, малюки разом із батьками вирушили на нові пригоди — в зоопарк «Лімпопо». Папуги, мавпочки, лами, рисі, тигри, леви та понад півтисячі інших тваринок оселилися в цій мальовничій місцевості на Львівщині. Діточки із цікавістю підходили до вольєрів із тваринками, аби ближче розгледіти їх і зробити на згадку про таку чудову подорож фотографії.

Цю поїздку наші захисники, їхні дружини та діточки ще не раз згадуватимуть. Адже впродовж лише одного дня кожен із них відчув всю любов та щирість, яку подарували багато людей, завдячуючи тим самим мирному небу над нашою землею!

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Весело, духовно та пізнавально провели недільний день сім’ї учасників АТО