Гардероб із корків


Тамада виготовляє оригінальні аксесуари та одяг.

32-річний Сергій Ткачук створив колекцію одягу і аксесуарів з винних корків! Весільні та коктейльні сукні, чоловічі жилетки і метелики,  дамські сумочки, капелюшки і туфельки -  далеко не межа фантазії талановитого дизайнера. Технологію виготовлення коркових аксесуарів Сергій вигадав сам. Вважає свій бренд TCS Tkachuk Cork Style ексклюзивним українським продуктом.  Сергій працює святковим ведучим. І часто одягає на свята аксесуари з корків. Така собі ходяча реклама...

«Я працював барменом в одному із закладів Києва. Винних корків завжди був надлишок, тож  на дозвіллі думав, як їх можна застосувати у побуті. Через місяць почав створювати з пробок картини і навіть зробив виставку, але особливого успіху вона не мала. Тим часом друзі, дізнавшись про моє захоплення,  почали для мене збирати пробки», - розповідає Сергій.

На виготовлення однієї сумки,  залежно від розміру, йде від 280 до 500 корків. Кожен прошиває капроновою ниткою і склеює спеціальною смолою. “Пробка - це матеріал водонепроникний, отож їх можна носити як влітку, так і взимку», - каже.

Коркові сумки від Сергія Ткачука —  недешеві. Ціни на них стартують від шести  і до 30 тисяч. Клатчі  дешевші — 1500-3000 гривень.

«Крім корків, треба замовити тканину, фурнітуру, ручки для сумок. Але тільки на корки для однієї сумки витрачаю близько 3 тисяч гривень. На роботу йде в середньому 7-12 днів. «Клатч» роблю за 2-3 дні. Складні сумки виготовляю мінімум місяць», - розповідає Сергій.

За словами дизайнера, сумка з пробок легша  від шкіряної. А ось  весільна сукня важить  від 8 до 10 кг.

«У машину в ній не сядеш,  розрахована лише на те, щоб піти під вінець. Наряд складається з двох частин - корсета, який зашнуровують, і спідниці на блискавках, всередині якої є чохол з металевими кільцями», - розповідає дизайнер і додає, що весільне вбрання створив як рекламу своїх оригінальних виробів.

Замовлень на виготовлення весільних суконь  наразі не надходило, як  і на виготовлення коркових туфель.

Сумки з корків найбільше купують європейці. “В Італії замовляли сумочки винороби. Просили зробити з корків їхнього бренду. Один замовив 10 сумочок на подарунки клієнтам», - говорить майстер. Для європейців сумки коштують на 50-100 євро дорожче, ніж для українців.

 Сергій мріє вийти на європейський ринок, показати свої роботи на Тижні моди у Нью-Йорку.